TOPlist

Květen 2008

1.Photoshoot

28. května 2008 v 16:31 | Mischenka.princess |  Hanna Beth

2.zkouška

28. května 2008 v 16:29 | Mischenka.princess |  mY dIARy
Ahojky jak pak se mate?ja zrovna blbe pac me boli hlavicka:-(...dneska mame 2.zkousku s kapelou už je tady i Bára a má tady nšjaký texty písniček,asi nejlepší je Free pac ma good melodii,ale mam trochu zkazenou naladu pac tady muzeme bejt jenom do 5 pac tady bude zkouska nejakych fleten pfffff.Lepší sme myxD njn jinak nic no tak ppp

Pixels hejbací

28. května 2008 v 13:30 Pixelky
em19-1.gif image by Salisko.em20-1.gif image by Salisko.em21.gif image by Salisko.em22.gif image by Salisko.em23.gif image by Salisko.em24.gif image by Salisko.em25.gif image by Salisko.em26.gif image by Salisko.em27.gif image by Salisko.em28.gif image by Salisko.em29.gif image by Salisko.em30.gif image by Salisko.em31.gif image by Salisko.em32.gif image by Salisko.em33.gif image by SaliskoClick na celý článek

Žabky

28. května 2008 v 13:23 Pixelky
................

Models<3

28. května 2008 v 13:21 | Mischenka.princess |  Models<3
Hanna Beth

NAme_Hanna Beth
Age_20
Home_California
ShoOt_Yeach


Audrey Kitching
Name_Audrey Kitching
Age_23
Home_California
ShoOt_YeacH
Kiki Kannibal
Name_Kiki Kannibal
Age_15
Home_Florida
ShoOt_YeacHBrookelle Bones
Name_Brookelle Bones
Age_19
Home_Australia
ShoOt_YeacHTrashy Crue
Name_Trashy Crue
Age_
Home_Las Vegas
ShoOt_YeacHJac Vanek
Name_Jac Vanek
Age_21
Home_California
ShoOt_YeacHDakota Rose

Name_Dakota Rose
Age_
Home_Sount Beach,California
ShoOt_YeacHAshleE LaurEn

Name_Dakota Rose
Age_23
Home_Los Angeles,New York
ShoOt_YeacH

JefFre StaR

Name_JefFre StaR
Age_
Home_Hollywood CA
ShoOt_YeacH

ZuI SuIcIdE

Name_ZuI SuIcIdE
Age_25
Home_Woodbridge, Virginia
ShoOt_YeacHBAby FAyCe

Name_BAby FAyCe
Age_19
Home_Washington
ShoOt_YeacH

MirYAm SAteR

Name_MirYAm SAteR
Age_20
Home_London
ShoOt_YeacHDaNi GoRe


Name_DaNi GoRe
Age_21
Home_
ShoOt_YeacHAmor Hilton
Name_Amor Hilton
Age_19
Home_Los Angeles
ShoOt_YeacH

Dolly Diamond
Name_Dolly Diamond
Age_16
Home_London
ShoOt_YeacH


Drogen Madchen
Name_Drogen Madchen
Age_20
Home_Germany
ShoOt_YeacH

Good Charlotte u vás doma

28. května 2008 v 13:02 | Mischneka.princess |  Good charlotte
Chcete good charlotte u vás doma?jj může býtxD

Nějaký photenky

28. května 2008 v 13:01 | Mischenka.princess |  Good charlotte

Magický mozek anorektičekxD

26. května 2008 v 21:20 mY dIARy
ahojik idičky zrovna mě tak napadlože mysl anorektiček můsí bejt snad magická nebo co:D.pač člobrda potřebuje jíst a dyž nejí tkto neni možný a on dělá nejký ty uuuuuuuuuuuuahhhhhháááááááááchůůůůůůůůůů ritualy aby to vydržel...sem blázenxDDD
pAPAPA

Design Sladké léto

26. května 2008 v 21:08
Název : Sladké léto ...
Spokejenost : 100%-nn 150%
Smajlíci :
× Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket× Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket ×
× Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket× Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket × Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket ×
Zdrojík©
Picture© dodala objednavatelka
.: pro náhledy klik na celý článek :.

O co go-Good charlotte

26. května 2008 v 21:02 Good charlotte
Good Charlotte je skupina,která má dost invence i energie, aby se stala novým vlajkonošem americké neo-punkové scény.
Eponymní debut z roku 1999 prokázal jejich nesmírnou energii a cit pro silnou melodii, jejich druhé album z roku 2002, kterého se prodalo bezmála 5 milionů kopií, je vyneslo na titulní stranu Rolling Stoneu, do New York Times či CNN a jejich skladbě Lifestyle se dostalo přídomku punk-rockové hymny roku 2002.

V roce 2003 přicházejí s albem "The Young And The Hopeless". O rok pozdeji album "Live At Brixton Academy". Ten stejný rok Good Charlotte vydávají další album "Chronicles of Life and Death", aby svůj statut jedné z nejžhavějších punk-rockových kapel současnosti obhájili.V březnu 2007 vydali svoje zatím poslední album - Good Morning Revival.Toto album sklidilo spoustu úspěchu,ale také kritiky - dokonce i od fanoušků. Jestliže jejich až dodnes poslední album znělo dospěleji, na albu Good Morning Revival to vypadá jakoby pracovali opravdoví chlapi. Změna je pochopitelná, otázkou je, kolik lidí ji dokáže přijmout.

V součastnosti už Good Charlotte pracují na novém albu, dočkat by jsme se ho mohli tak za rok, dva.

i POd

26. května 2008 v 20:59 | Mischenka.princess |  Themes

O co go->Gothic

25. května 2008 v 21:08 | Mischenka.princess |  Gothic
Moderní "gothic style" vznikl na začátku 80.let jako část punkové subkultury (která byla sama o sobě odmítnutím většiny společenských hodnot). Pojem "gothic" poprvé použil manažér skupiny Joy Division - Anthony H.Wilson. Další podporou pro "gothic style" byli filmy a hudba. Například film "Vrána" pomohl hodně prosadit tento temný a depresivní životní styl. Časem vzniklo velké množství dalších zajímavých gotických filmů a množství gotických kapel, např.(CRADLE OF FILTH, MORTIIS, MY DYING BRIDE, THEATRE OF TRAGEDY………..) Od 80.let se "gothic style" příliš nezměnil, přibylo pár hudebních těles a obohatila se i móda. Přibylo více latexu a obojků na krku. "Gothic style" je často svázán s fetišismem, guma, latex, velmi odvážné a erotické oblečení. Potlačení pohlavnosti, (muži v sukních, korzetech a s nalakovanými nehty - ženy v těsných kožených kalhotech a ověšené řetězy. V každém městě se snad dnes najde skupinka gotiků.
"Gothic is live!"
"Co je to gothic?"
Gothic ve své zjednodušené formě je subkultura. Skupina lidí, kteří se cítí dobře ve společnosti podobně orientovaných lidí. Neexistuje však žádná specifická věc, která definuje čím se člověk stává gotikem. Snad jen oblibou "mnohdy závislostí" na černém "temném" oblečení. Lidé v gotické scéně mají odlišné názory na hudbu, jsou různého náboženství, mají rozličná zaměstnání, zájmy a módní vkus. Ale přesto je cosi spojuje. Někteří jsou melancholičtí, citliví a křehcí. Jiní mohou být arogantní, přímočaří a tvrdí ve svých názorech a přesvědčení. Avšak čemu vlastně věří a co vyznávají? Někteří lpí na své temné image, jiní se prostě jen dobře baví.
"Proč jsou lidé gothic?"
Většina gotiků se stává gotiky, protože se cítí být "nebo skutečně jsou" odlišní od ostatních. Chtějí žít podle svého vlastního rozhodnutí a mnohdy se nemohou zařadit do "normální" společnosti. Gotici mají svobodnou mysl a neakceptují morální pravidla "stádní" společnosti. Gotici však rádi naslouchají ostatním a potom si vytvářejí vlastní názor. Gotici se také především, proto, že nejsou právě nejsnadněji přijímáni okolím, pro svůj styl oblékání a projevu, rádi shlukují do skupin - "gothic párty". Tato síla, vyplývající ze shromažďování podobně smýšlejících osobností, má dobrý efekt pro obě strany, pro individualitu gotiků i okolní společnost. Mezi gotiky panuje velice přátelská atmosféra, protože jsou jeden druhému oporou a necítí se vedle podobně zaměřených jedinců, tolik odsunutí od společnosti. Utvářejí si tak vlastní menšinovou společnost gotiků.
"Gothic pověry?"
V současnosti existuje mnoho podob "gothic style" a mnoho pověr gotikům přisuzovaným. Vypadá to tak, že každý gotik si vysvětluje pojem "gothic" podle svého a společnost si vysvětluje "gothic styl", také podle svého. Kolik gotiků tolik definicí "gothic style". Kolik lidí tolik názorů. Někdo tvrdí, že se gotici podobají svým stylem oblékání. Jiní tvrdí, že "gothic style" drží pohromadě hudební styl, který gotici poslouchají. Jeden tvrdí, že gotici jsou satanisté, druhý, že jde jen o exhibicionisty a pozéry. Avšak všechny tyhle pověry jsou naprosto neplatné. Jeden gotik se Vám může utlouct po hudební skupině 13.století a druhý se jde při produkci této hudby raději vyzvracet.
"Jaký druh lidí je nejčastěji v "gothic style"?
Není žádné spojitosti ani podobnosti v tom, kdo se stane gotikem. V "gothic style" najdete vysokoškoláky, doktory a právníky, techniky a montéry, podnikatele i prodavače, číšníky i elektrotechniky. Také věk nehraje v "gothic style" žádnou roli. Potkal jsem mladé gotiky jenž ráno vstávají do školy i dospělé ženy a muže, kteří postávají ve svých černých róbách u baru se sklenkou vína v ruce a naslouchají temnému soundu na "gothic party".
"O čem je "gothic style"?
O tajemnu, magii a sexualitě. Ženy jsou extravagantně oblečeny. Hovoří se o vampyrismu, magii, okultismu, mysticismu. Často se "gothic styl" dotýká sexuální magie. Sex na hřbitově může být za úplňku úžasným zážitkem. Víra v nadpřirozeno a tajemno. Osvobozená a volná mysl. Přirozenost, živočišnost a divokost. "Gothic style" je plný vzrušujících a tajemných témat a zážitků.
"Jak se stát gotikem?"
Podle mého, buď gotikem jste a nebo nejste. I když je jistě spousta zdánlivých gotiků, kteří se jednoduše oblečou do černé, nalíčí se podle toho co na "gothic párty" letí a jsou IN. Nevím zda je to skutečně to pravé. Asi ne, ale sám z vlastní zkušenosti znám většinu takových. Mrkněte se na www.teenage.cz , je to těmito pseudogotiky zamořená oblast. A bohužel i na některých pražských "gothic párty" nenajdete nic než partičku černě oblečených lidiček.

O co go->Emo

25. května 2008 v 20:59 | Mischenka.princess |  Emo

Tak tedy módní teenagerovské hnutí EMO vtrhlo do naší země. Co vlastně v sobě představuje Emo styl, charakterizující a podtrhávající individuálnost teenagerů, hlásících se k této subkultuře?
Především Emo styl odráží výrazné pozitivní emoce, i když občas narazíme i na negativní. Vždyť pro Emo jsou apatie a lhostejnost nepřijatelné, naopak otevřený projev citů a emocí je přesně to, co je správné. Vždyť přesně v tom spočívá jejich základní smysl života. A to se rozhodně promítá nejen do životního stylu, ale i do způsobu oblékání, účesů a dalších znaků, které se překotně rozvinuly, předehnaly i mnoho jiných trendů a nabídly něco osobitého a neopakovatelného.
Prohlédneme si podrobněji některé atributy Emo-kida.
Vybělený obličej, bledé rty odstínu skoro jako kůže a velmi jasně podmalované oči. Někdy Emo naznačují na svých tvářích černé cestičky jakoby od slz rozmyté kosmetiky a dokonce malují černou tužkou slzičky. Na nehtech černý lak. I u Emo boys.

Love

21. května 2008 v 16:57 | Mischenka.princess |  Pixelky
Zlomené srdce *177*-Darek *197*-Srdička *226*-Miluju Tě - M+T *342*-Srdíčka *352*-Love... *4880*-Láska *531*-Srdíčko *603*-Lááf lááf lááf *609*-I love you *662*

Happy

21. května 2008 v 16:57 | Mischenka.princess |  Pixelky
------------

nějaký obludkyxD

21. května 2008 v 16:53 | Mischenka.princess |  PixelkykachničkyxD

21. května 2008 v 13:27 Pixelky
To je roztomilý:)

Co je to aura

18. května 2008 v 12:38 | Mischenka.princess |  Aura + čakry
Aura je neviditelné vyzařování energie, které obklopuje vše živé i neživé. Aura obklopuje celé tělo, je součástí i každé jeho buňky a odrazem všech jemných životních energií. Energie obsažené v naší auře jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Aura zřetelně ukazuje nás mentální, psychický a duchovní stav.
Naše tělo je vlastně ve své podstatě energetickým systémem. Tělo energii přebírá, mění ji a používá k různým účelům. Tak jak je námi energie přijímána a v nás probouzena, začíná vyzařovat z naše fyzického těla. Tato energie, která obklopuje naše tělo je nazývána aurický obal. Zabraňuje vstupu negativním energiím a brání energetickým únikům.
Clik na celý článek